Search
Close this search box.

O firmie Fotton

Nasza firma powstała poprzez przekształcenie powstałej w 1996 roku spółki CENTROPOL SJ, w spółkę FOTTON Sp z o.o. Od początku swojej działalności, firma skoncentrowała się na energetyce ze szczególnym uwzględnieniem energii odnawialnej, specjalizując się w produkcji innowacyjnych urządzeń i systemów, w tym między innymi:

FOTTON®

Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych marek w branży energii odnawialnej oraz energetycznej w Polsce. Nasza marka obecna jest na Polskim rynku od początku rozwoju branży OZE. Przykładem może być obecność marki FOTTON na pierwszych targach GREEN POWER w Poznaniu jako członka założyciela.

0
zadowolonych klientów
+ 0
lata doświadczenia
0
systemów i rozwiązań

Skoncentrowani na OZE i energii odnawialnej

Nasza działalność obejmuje wszechstronne rozwiązania w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), ze szczególnym naciskiem na obszary fotowoltaicznych systemów zasilających, sterujących, wyspowych, pompowych, wraz z odpowiednimi urządzeniami zabezpieczającymi.

Oferujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania wśród których warto wymienić komutowane elektronicznie modele niskonapięciowych pomp obiegowych i tłocznych, dachówki solarne, panele fotowoltaiczne, ograniczniki przepiec i pozostałe zabezpieczenia do systemów fotowoltaicznych sieciowych i wyspowych.

Innowacyjność i jakość

Nasz wyróżniający się duch innowacyjności, w połączeniu z niekwestionowaną jakością produktów, zaowocował tym, że na przestrzeni lat marka FOTTON stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich podmiotów w dziedzinie OZE oraz elektrotechniki. Naszym najważniejszym priorytetem pozostaje stałe monitorowanie postępu w najnowszych technologiach oraz osiągnięciach w dziedzinie OZE i elektrotechniki. Dodatkowo, aktywnie uczestniczymy w tym procesie poprzez adaptację tych osiągnięć do naszej oferty. Nasza oferta handlowa stale ewoluuje, wzbogacając się o nowatorskie rozwiązania, co pozwala nam pozostawać liderem branżowym.

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą

Zapraszamy Państwa do współpracy oraz zaznajomienia się z naszym asortymentem. Nasz zespół gotowy jest do wsparcia Państwa działalności i realizowanych projektów. Posiadamy bogate doświadczenie z aplikacją naszych urządzeń i systemów w bardzo wielu branżach i przemysłach, chętnie doradzimy i pomożemy w doborze odpowiednich rozwiazań.

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24h